Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Торгівля людьми – форма сучасного рабства

Щорічно, 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започатковано 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього ганебного явища.

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в районі протягом другої половини жовтня проводиться Всеукраїнська інформаційна кампанія, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, підвищення обізнаності громадян щодо основних форм цього злочину та способів втягнення в експлуатацію.

В рамках цієї інформаційної кампанії та з метою ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми 18 жовтня 2019 року в смт. Тиврів забезпечено функціонування інформаційно – консультативного пункту з питань протидії торгівлі людьми «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!».

В ході його діяльності суб’єкти Національного механізму взаємодії, причетні до впровадження заходів у сфері протидії торгівлі людьми на території району, поширювали тематичні інформаційно – роз’яснювальні матеріали, акцентуючи увагу перехожих на проблемності явища торгівлі людьми, попередженні можливості потрапляння в подібну ситуацію та переслідуючи основну мету – ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Координацію проведення ІКП у районі здійснював відділ у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

До відома мешканців району, які ймовірно є особами, постраждалими від торгівлі людьми! 

Звернення та заяви для встановлення статусу особи, яка є потерпілою від злочину, пов’язаного з торгівлею людьми приймаються за адресою: смт. Тиврів, вул. Тиверська, 32, відділ у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, тел. 2-14-62.

Відповідальною особою за проведення процедури встановлення статусу є керівник цього структурного підрозділу Романський В.В

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин