Шануємо память про козацьку звитягу

20 лютого 2020 року представники райдержадміністрації та районної Ради, управління освіти, молоді та спорту, громадських організацій, молодіжних і козацьких осередків з Гнівані, Тиврова, Вінниці, Вінницького державного педагогічного університету завітали на місце поховання Данила Нечая – могилу біля с. Черемошне, щоб віддати шану славетному козаку. З промовами виступили голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Урдзік, голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський, голова ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту Людмила Касянчук,  голова ГО “Молода Подільська Січ” Валентина Шпак-Мельник та вчитель-краєзнавець Олександр Коваль.

На кургані нагадали про його життєвий і бойовий шлях, вшанували Данила Нечая і брацлавських козаків хвилиною мовчання, поклали квіти і вінки до пам’ятного знака, козаки Школи козацького гарту імені Данила Нечая продемонстрували свої бойові навички.

Заходи продовжилися у с. Красному, де за участі жителів місцевої громади і влади, школярів, гостей з області відбулося урочисте вшанування біля пам’ятного знака у центрі села, встановленого на честь оборонців с.Красне і їхнього провідника Данила Нечая. Після урочистої частини усі охочі мали нагоду скуштувати козацький куліш і юшку та ознайомитися із кімнатою-музеєм у місцевому Будинку культури.