Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Шануємо память про козацьку звитягу

20 лютого 2020 року представники райдержадміністрації та районної Ради, управління освіти, молоді та спорту, громадських організацій, молодіжних і козацьких осередків з Гнівані, Тиврова, Вінниці, Вінницького державного педагогічного університету завітали на місце поховання Данила Нечая – могилу біля с. Черемошне, щоб віддати шану славетному козаку. З промовами виступили голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Урдзік, голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський, голова ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту Людмила Касянчук,  голова ГО “Молода Подільська Січ” Валентина Шпак-Мельник та вчитель-краєзнавець Олександр Коваль.

            На кургані нагадали про його життєвий і бойовий шлях, вшанували Данила Нечая і брацлавських козаків хвилиною мовчання, поклали квіти і вінки до пам’ятного знака, козаки Школи козацького гарту імені Данила Нечая продемонстрували свої бойові навички.

            Заходи продовжилися у с. Красному, де за участі жителів місцевої громади і влади, школярів, гостей з області відбулося урочисте вшанування біля пам’ятного знака у центрі села, встановленого на честь оборонців с.Красне і їхнього провідника Данила Нечая. Після урочистої частини усі охочі мали нагоду скуштувати козацький куліш і юшку та ознайомитися із кімнатою-музеєм у місцевому Будинку культури.

 « повернутися до списку новин