Свято Останнього дзвоника

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

31 травня 2019 року для учнів та педагогів закладів освіти Тиврівщини пролунав Останній дзвінок, який  закінчив 2018-2019 навчальний рік. Ще одна сторінка шкільного життя була прочитана  учнями та вчителями. Для випускників останній дзвоник став символічним прощанням зі школою, а для всіх інших  означає початок довгоочікуваних літніх канікул.

На урочистих лінійках з нагоди завершення освітнього процесу були підведені підсумки року, Похвальними листами нагороджені відмінники навчання, грамоти, дипломи  отримали учні-учасники предметних конкурсів, олімпіад, змагань.

Теплі слова, душевні пісні та незміні шкільні вальси, флешмоби зробили неповторну атмосферу на святі. Серед гостей на урочистих лінійках у  закладах освіти району побували представники районної державної адміністрації, районної ради, сільських та селищних рад, управління освіти, молоді та спорту. Гості виступили  з побажаннями щасливого майбутнього випускникам, учням перевідних класів.

Щирі слова  лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків.