Відбулась районна серпнева конференція педагогічних працівників Тиврівського району

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для  освітян, його початок традиційно знаменується серпневою конференцією педагогічних працівників району.

30  серпня 2019 року таку конференцію було проведено у районному Будинку культури смт Тиврова.

Освітяни Тиврівщини перед початком конференції ознайомились з експозицією підсумкової виставки щодо першого року впровадження у школах району концепції Нової української школи  «Арсенал ідей Нової української школи».

Урочисто відкрили захід педагогічні працівники району –    Клочак Валерій Віталійович, Подзігун Л.В., Якименко Л.В., лідери шкільних профспілкових організацій Самуляк С.А., Вітюк Л.М.,  Масюк Л.В.

На початку роботи вшанували  хвилиною мовчання пам’ять  героїв, які віддали своє життя за свободу, незалежність і процвітання нашої України.

У роботі конференції взяли участь  запрошені – перший  заступник голови районної державної адміністрації Заворітний О.В., голова районної ради Красовський Я.Й., заступник голови районної державної адміністрації  Вітюк В.В., голова Тиврівської селищної ради Кицишин С.М., які  долучились до роботи спільно із начальником управління освіти, молоді та спорту Касянчук Л.Л., начальником відділу освіти Нижником О.Т. та головою профспілки працівників освіти Тиврівщини Подзігуном М.С.

Начальник управління  освіти  молоді та спорту Касянчук Людмила Леонідівна розпочала роботу конференції з основного питання «Про підсумки розвитку галузі освіти Тиврівського району  у 2018-2019 н.р. та завдання на 2019-2020». Як працювали у минулому році, стан охоплення дітей дошкільною та загальною середньою освітою, мережа та наповнюваність закладів освіти, результативність та якість освіти в освітніх закладах району,   Нова українська школа (пілотний проект у других класах та перший рік впровадження нового державного стандарту у 1 класах шкіл району), робота новоствореного районного інклюзивно-ресурсного центру ,соціальний захист дітей, а також над якими проблемними питаннями доведеться трудитись, готовність освітніх закладів району до нового навчального року, впровадження реформ,– ось основні теми, які проаналізували та винесли на обговорення.

Беручи участь в обговоренні важливих стратегічних питань, завдань та перспектив розвитку освіти у закладах району та поздоровляючи освітян  з новим стартом, перший  заступник голови районної державної адміністрації Заворітний О.В., голова районної ради Красовський Я.Й.,   голова Тиврівської селищної ради Кицишин С.М. націлювали на конструктивну та плідну  співпрацю,  побажли міцного здоров’я, наснаги, терпіння, поваги й шани з боку учнів, батьків та всієї громадськості, висловив слова вдячності працівникам освітньої галузі району.

У рамках конференції 20 кращих педагогічних працівників  району були нагороджені  почесними грамотами  Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА та управління освіти, молоді та спорту Тиврівської РДА за сумлінну й добросовісну працю, творчу реалізацію закону України «Про освіту». Крім того, за підсумками проведення семінарів-практикумів 9 шкіл району (Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі наук, Сутисківській спеціалізованій ЗОШ-інтернат, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище, тростянецькій ЗШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. сим Тиврів, Краснянській СЗШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІ с. Жахнівка, ЗОШ І-ІІ ст. с. Черемошне, ) отримали сертифікати за високий методичний рівень проведення даних заходів.

Завершився освітянський захід вшануванням ветеранів педагогічної праці, учителів, наставників, які виховали не одне покоління учнів,  більш як піввіку присвятивши праці на педагогічній ниві –  родини Сидоруків Віктора Назаровича та Анастасії Іванівни.

Зі святом Вас, шановні освітяни, вдалого старту!