Відбулися тренінги НУШ з англійської мови

У зв’язку із запровадженням  Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти « нова українська школа» та з метою якісної підготовки педагогічних працівників в умовах реформування галузі освіти протягом жовтня проведено очні тренінги підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів 3-4 класів нової української школи  у 2020/2021 навчальному році.

Основним завданням тренінгів було:

• сприяти професійному розвитку вчителів англійської мови через рефлексію власної фахової діяльності, а також шляхом самооцінювання та співпраці зі своїми колегами;
  • подолати усталені стереотипи щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як ретранслятора інформації та сприяти їхньому усвідомленню власної ролі як організатора освітнього процесу, що зосереджує особливу увагу на результатах навчання.

Вчителі ознайомились з новітнім підходом до добору змісту та організації освітнього процесу та навчились  застосовувати ефективні педагогічні технології у комунікативному контексті (наприклад, ігри, пісні, римівки тощо). Також добирати навчально-дидактичні матеріали відповідно до комунікативної ситуації та ефективно використовувати їх під час проведення навчання.

Тренінги проводили агенти-змін – вчителі-методисти  англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. смт.Сутиски  Плетенчук Людмила Костянтинівна  та Жилко Олена Володимирівна, брали участь - 31 учитель англійської мови.

Тренінги проводились на базі загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст.. смт.Тиврів.