Олімпіада з німецької мови

06 грудня 2019 року на базі Тиврівської загальноосвітньої школи проведено II етап Всеукраїнської олімпіади  з німецької мови.

У ІІ етапі брали участь 22  учнів  із 3  шкіл району з 8 по 11 клас.

Кращі результати показали учні наступних освітніх закладів, які представлятимуть районну  команду в ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнської олімпіади з німецької мови:

• Петрук Адріан – учень 9 класу НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія № 2» м.Гнівань.
  • Туржанська Вікторія – учениця 10 класу Тиврівського ліцею - інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.
  • Привалова Анастасія - учениця 11 класу НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія № 2» м.Гнівань.

Дякуємо вчителям, які підготували переможців:  Сесюку Сергію Дмитровичу  – вчителю німецької мови Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, Дрозд Аллі Василівні - вчительці німецької мови альтернативної СЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С. Макаренка розвитку здібностей дитини  м. Гнівань та Лавренчук Вікторії Миколаївні – вчительці  німецької мови  НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія № 2» м.Гнівань.

Усім переможцям та учасникам бажаємо подальших успіхів та перемог.