Олімпіада з біології

8 грудня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

У ІІ етапі олімпіади  взяли участь 57 учнів, 41 учень із 9  закладів загальної середньої освіти району (ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів, Тиврівський ліцей–інтернат поглибленої підготовки в галузі науки,  ЗОШ І-ІІІ ст.                       с. Ворошилівка,  Краснянська СЗШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски, Сутисківська спеціалізована ЗОШ – інтернат, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Строїнці,) та     16 учнів закладів загальної середньої освіти Гніванського ОТГ.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2019 року:

1. Аузяк Ольгу  – ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски
  2. Лавренчук Анну – ученицю 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія №2»

м. Гнівань

1. Джерело Василя – учня 10 класу (3 курсу) Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки
  2. Тітарову Уляну  - ученицю 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія №2»

м. Гнівань.

Дякуємо вчителям закладів загальної середньої освіти , які підготували переможців олімпіади:

1. Завальницькій Світлані Олександрівні – вчителю біології ЗОШ І–ІІІ ст. смт. Сутиски
  2. Баклаженко Інні Миколаївні - вчителю біології Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки
  3. Бабійчук Тамілі Василівні - вчителю біології  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія №2» м. Гнівань.