Заходи, приурочені  75 річниці визволення України від нацистських загарбників

У закладах освіти проведено наступні заходи, приурочені  75-ій річниці визволення України від нацистських загарбників:

1. З 25-28 жовтня у всіх селах та селищах району школярі та учителі провели акцію з покладання квітів до пам’ятників, памятних знаків загиблим односельчанам –визволителям.
  2. Бесіди з учнями на теми: «Сторінками сімейного альбома. Спогади про війну», «Життя в моєму селі під час війни», «Наш край в роки війни».
  3. Виховні години на теми: «Тримайся, моя рідна Україно, борися, люба, за життя своє», «Допоки пам'ять в серці не згасає».
  4. Тематичні екскурсії у шкільних музеях «Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні», «Ми пам’ятаємо», «Подвиг Українського народу у роки Другої світової війни».
  5. Тематичні уроки пам’яті «Відвертість солдатських трикутників», «Визволення України від нацистських загарбників», «Україна на міжнародній арені  після Другої світової війни».
  6. Виставка літератури «До 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників».
  7. Перегляд художніх та документальних фільмів про події часів 1941- 1945 років в Україні.
  8. 28 жовтня працівники управління освіти, молоді та спорту, учні та педагоги ЗОШ І-ІІІ ст смт Тиврів, Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки долучились до мітингу – реквієму на меморіалі Слави смт Тиврів.