Районний конкурс "Зіркова мрія -2020"

30 січня 2020 року в актовій залі відділу освіти справжнім святковим дійством проходив І етап районного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2020»,  який проводився в рамках проведення обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2019».

Делегації конкурсантів з'їхалися майже з усіх загальноосвітніх шкіл району, щоб заявити про свої таланти. Головною метою конкурсу є пропагування українського мистецтва, світової класики, творів митців Поділля, виховання почуття патріотизму, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнів.

Заявки на участь в конкурсі подало 56 дітей. У перший день  конкурсу взяло участь 26 учасників. Другий день конкурсу буде проходити завтра 31січня 2020 року.

Конкурс проходив у трьох вікових категоріях (молодша, середня, старша), у двох номінаціях «Вокал» і «Художнє читання».

Учасники виконували сучасні та класичні твори, а також цитували свої поетичні рядки.        Діти продемонстрували високий рівень акторської майстерності та підготовки у виконанні різножанрових творів.

Членами журі заходу були: завідувач районним методичним кабінетом Козак Л.О., методист відділу освіти Панченко О.О.,  директор Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат Жовмір А.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Маринчук І.В., учитель музичного мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст.смт.Тиврів Саприга.

На захід були запрошені почесні гості та спонсори голова Тиврівської районної держадміністрації Урдзік В.В., голова Тиврівської районної ради Красовський Я.Й.,  депутат районної ради Малюта С.В.

Нагороджували переможців  солодкими призами, грамотами та подяками.

Начальник відділу освіти - Касянчук Л.Л., подякувала всім учасникам та наголосила, що даний конкурс щороку відкриває нові мистецькі зірочки-таланти серед обдарованої молоді.