Державна підсумкова атестація в 9 класах

Сьогодні особливий день для девятикласників. Закінчився навчальний рік – і стартує державна підсумкова атестація. 308 учнів нашого району, які і всі дев’ятикласники, в більшості, пишуть диктант з української мови. Атмосфера урочиста. Учні та вчителі усвідомлюють, які завдання ставить держава перед школою, і працюють на кінцевий результат – виховання свідомого громадянина України, формування освіченої, творчої особистості, здатної жити і працювати   у XXІ столітті, особистості, яка досконало володіє рідною мовою.

Ми щиро бажаємо успішно здати сесію державної підсумкової атестації. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.