Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

27 лютого 2019 року на базі управління  освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти.

В рамках акції «Збережемо первоцвіти», за підтримки депутата Тиврівської селищної ради - Суверток Інни Григорівни,  на нараду завітали вихованці Тиврівського закладу дошкільної освіти «Мальва», які закликали учасників наради до збереження первоцвітів, а також запропонували керівникам шкіл провести відповідну акцію в своїх закладах. Усім присутнім дітки вручили власноруч виготовлені роботи.

На засідання були  запрошені керівник та спеціаліст Держпродспоживслужби Тиврівського району: Герасимчук Г.М. та Василевич О.П., які  ознайомили присутніх із вимогами щодо належного державного контролю стосовно суб’єктів господарювання та надали роз’яснення щодо проведення планових перевірок.

Далі  начальник управління  Касянчук Людмила Леонідівна ознайомила учасників з основним планом наради та  основними завданнями, над якими працює управління, зокрема зупинилася на освітянських проблемах  щодо забезпечення якості освіти в закладах ЗСО та виконавській дисципліні.

У нараді брали участь працівники відділу освіти управління освіти, молоді та спорту та методисти РМК, які довели до відома керівникам такі  питання:

• Про організацію весняних канікул;
  • Про порядок закінчення 2018-2019 н.р. та підготовку до проведення ДПА в закладах ЗСО;
  • Про організацію екстернатної форми навчання в закладах ЗСО;
  • Про організацію проведення зовнішнього незалежного оцінювання (стан реєстрації учнів на основну сесію);
  • Про хід атестації педагогічних працівників району. Оформлення атестаційних матеріалів за наслідками атестації;
  • Методичні рекомендації щодо ведення керівниками ЗЗСО  та класними керівниками документів щодо булінгу та  насильства в сім'ї;
  • Про замовлення підручників 2, 6, 11 класів;
  • Про особливості проведення ДПА у 2018-2019 н.р. у початковій освіті.

По підведенню підсумків наради Касянчук Людмила Леонідівна вказала   керівникам на здійснення контролю щодо  забезпечення  та створення належних умов для учнів закладів загальної середньої освіти.