Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Районний семінар учителів географії на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Строїнці

У  ЗОШ І-ІІІ ступенів c. Стронці відбувся семінар–практикум вчителів географії на тему : «Використання активних форм та сучасних методів на уроках географії».

Директор закладу Порохня В.П. представив учасникам семінару освітню установу, ознайомивши з найкращими досягненнями та планами на майбутнє.

Під час семінару методист РМК управління освіти, молоді та спорту Тиврівської РДА Грицишина Н.С. разом з присутніми обговорили актуальні питання щодо  самоосвіти і підвищення кваліфікації вчителя, умови проведення предметних олімпіад.

Вчитель географії Петрик О.А. представив відеоколаж уривків уроків з використанням сучасних методів  та прийомів роботи. Зокрема, робота в парах, проведення практичної роботи, робота в онлайн-системі.  Виховні заходи стоп-кадр «Брейн-ринг», «Захист проектів» презентували позакласну роботу педагога з учнями усіх класів з предмета. Голова сільської ради Голодюк В, Д. розповів про історію с.Строїнці та побратимів села.

Учасники семінару також  стали активними діячами у квесті-грі та мандрували по різних пізнавальних станціях.« повернутися до списку новин