Семінар педагогів - організаторів

7 листопада, на базі управління освіти, молоді та спорту відбувся семінар (методичний фестиваль)  педагогів-організаторів на тему: «Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості особистості ». В ході семінару педагоги поділилися практичними кейсами з різних питань, а саме:

• Формування національної свідомості школи через систему виховної роботи педагога-організатора (Лаврик М.М. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ворошилівка, Кравець І.А. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище);
  • Учнівське самоврядування – шлях до успіху (Мельник С.М. ЗОШ І-ІІ ст. с. Велика Вулига);
  • Система діяльності педагога-організатора щодо формування навичок здорового способу життя серед учнівської молоді (Бушуєва Л.В. ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів);
  • Проектна діяльність в роботі педагога-організатора (Лановенко О.В. ЗОШ І-ІІІ ст. с.Тростянець);
  • Виховання патріотизму через традиції та звичаї українського народу (Захарчук Л.Г. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шершні).

Педагогами було підготовлено виставку творчих напрацювань і методичних доробок. Також для учасників було розроблено практичний блок «Експрес-проект», під час якого кожен міг проявити свої креативні якості.

Підбиваючи підсумки, педагоги-організатори із задоволенням поділилися враженнями від семінару.