Всеукраїнський Форум «Україна зростає разом зі мною!»

19-21 листопада відбувся другий Форум Національної ради дітей і молоді України у м. Київ, який відвідали Олексюк Андрій – член Національної ради дітей і молоді України, учень Сутисківської ЗОШ  та Бородаєвська Вероніка – координатор Тиврівської районної ради старшокласників «ЛІДЕР».

Модератором під час форуму, традиційно, був уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба. На перший день форуму завітав президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена, учасники мали змогу особисто поспілкуватися та задати їм питання. Також Андрія Олексюка було запрошено на зустріч із Першою Леді Оленою Зеленською, темою зустрічі було «Шкільне харчування». Розмова була надзвичайно продуктивною та важливою. Впродовж двох днів учасники мали надихаючі дискусії з міністром соціальної політики – Юлією Соколовською та заступником міністра освіти і науки України; слухали про надважливу діяльність організацій «Unicef», «Save the Children. Ukraine», «Lumos», «СОС Дитячі Містечка» від їх представників в Україні, презентували свої ідеї та цілі на 2020 рік Майклу Кроніну – представнику Міжнародної асоціації соціальних працівників при ООН, а також поспілкувалися про мрії з молодіжним послом  Unicef, офіційним представником U-Report в Україні, лідером гурту «Антитіла» – Тарасом Тополею.