Олімпіада з трудового навчання

В ІІ етапі олімпіади з трудового навчання взяли  участь 42 учні з 13 закладів освіти району ( альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. №1 м.Гнівань, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія №2» м.Гнівань, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Гнівань, Краснянської СЗШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сутиски, ЗОШ І-ІІІ ст.смт.Тиврів, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ворошилівка, ЗОШ І-ІІІ ст .с.Селище, ЗОШ І-ІІІ ст.с.Строїнці, ЗОШ І-ІІ ст.с.Грижинці, ЗОШ І-ІІ ст. с.Сліди, ЗОШ І-ІІ ст. с. Шершні).

Олімпіадні завдання оцінювались за учнівськими роботами виставки, тестовими та  практичними завданнями. Практична частина складалась у хлопців із роботи по деревині, а саме: учні 11 класів виготовляли кухонну лопатку, а  учні 8-9 класів- брелок для наушників. Учениці  8-9 класів шили вручну дитячий капелюшок, школярки 10-11 класів – наволочку. Значна частина учасників районної олімпіади добре впоралась із запропонованими завданнями.