Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

БАСКЕТБОЛІСТИ ТИВРІВСЬКОЇ ЗОШ - ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ!

25 лютого 2020 року в спортивному залі МСДЮСШОР «Баско» м. Вінниці проходив фінальний етап змагань з баскетболу в рамках обласної гімназіади серед учнів ЗЗСО, в якому брали участь баскетболісти ЗОШ смт Тиврів – переможці зональних змагань, які відбувалися у листопаді 2019 р. в м. Могилеві-Подільському.

В півфінальному матчі тиврівські баскетболісти здобули перемогу над юнаками із ЗОШ №2 м. Козятина з рахунком 65:13. У фіналі впевнено і розгромно було обіграно команду Кордилівської ЗОШ Калинівського району з рахунком 60:16.

Наразі триває підготовка команди до змагань в рамках Всеукраїнської гімназіади, адже баскетболісти Тиврівської ЗОШ, виборовши чемпіонство Вінницької області з баскетболу і баскетболу 3х3, будуть відстоювати спортивну честь Вінницької області у змаганнях з цих видів спорту, які відбуватимуться у квітні – травні поточного року в м. Києві, спорткомплексі «Меридіан».

Готував команду до змагань тренер Віталій Романський. Вітаємо спортсменів з визначним спортивним успіхом і висловлюємо слова щирої вдячності батькам юних спортсменів і всім причетним до його здобуття!

 « повернутися до списку новин