На базі Тиврівського ліцею відбулося секційне засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури

27 серпня 2017 року на базі Тиврівського ліцею проведено секційне засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури.

Очолила роботу засідання керівник районного методичного кабінету Козак Людмила Олександрівна, яку представив учителям-словесникам як методиста з української мови і літератури та привітав учителів начальник відділу освіти управління освіти, молоді і спорту Нижник О.Т.

Вітання з початком нового навчального року та побажання творчої плідної праці учасники секційного засідання філологів району отримали від начальника управління освіти, молоді та спорту Касянчук Людмили Леонідівни.

На засіданні розглядалися актуальні питання аналізу роботи районного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури за                                     2018-2019 навчальний рік та завдання на 2019-2020 навчальний рік, підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови в 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів району. Привітала вчителів та виступила з даних питань керівник РМК Козак Л.О..

Детально познайомила вчителів з методичними рекомендаціями щодо викладання української мови і літератури в 2019-2020 навчальному році голова районного методичного об’єднання, учитель-методист Тиврівського ліцею Маринчук І.В..

Учитель української мови і літератури Тиврівського ліцею Сауляк А.В. поділився досвідом з питання  використання «Формування компаративістської компетентності учнів на уроках української мови і літератури», на наочних прикладах показав використання методів компаративного навчання.

Киришова Р.О., учитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів смт.Тиврів,  розповіла про традиційні й нетрадиційні форми організації роботи на основі краєзнавчого матеріалу на уроках української мови, познайомила з презентаційними матеріалами використання краєзнавчого матеріалу під час вивчення окремих тем з української мови.

Щеглова Л.В., учитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Селище, познайомила учасників засідання з теоретичними поняттями біоадекватної технології на уроках української мови та літератури як інструменту формування цілісного мислення школярів, практично провела тренінг з з учителями-філологами з використанням   біоадекватної технології.

З особливостями календарно-тематичного планування з української мови і літератури в 11 класі познайомила учасників семінару учитель-методист                  ЗОШ І-ІІІ ступенів смт.Сутиски Самохвал В.А..

Учителі-словесники поділилися новинами з курсів, обговорили актуальні питання підвищення ефективності викладання української мови і літератури, покращення якості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. До нового 2019-2020 навчального року приступають вчителі рідної словесності, сповнені нових ідей, збагачені досвідом своїх колег.