Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Другий день районного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020».

31 січня 2020 року у відділі освіти  райдержадміністрації проходив другий день районного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020». В ньому взяло участь 27 учасників із 5 загальноосвітніх закладів середньої освіти та вихованці Тиврівського районного БДЮТ.

       Діти продемонстрували надзвичайно високий рівень акторської майстерності та підготовки у виконанні різножанрових творів. Вразила безпосередність, артистизм, чудові костюми учасників, сценічна культура, оригінальність виконання.

         Переможцями в молодшій групі в номінації «Вокал»  стали – Карпусь Аліна (ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів),  Мисіва Анна (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Тростянець). В середній групі перемогли  - Бучинська Богдана (ЗОШ І-ІІІ ст.смт.Тиврів), Кобильник Іванна (ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сутиски), Стальченко Владислав (ЗОШ І-ІІІ ст.смт.Сутиски).

         В номінації «Художнє читання» – в молодшій групі номінації   стали – Ничепорук Лілія( Краснянської СЗОШ), Титко Марія (ЗОШ І-ІІ ст. с.Жахнівка), в середній групі – Титко Максим (Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки), та в старшій групі – надзвичайно вразив виступ Плаксійчук Вікторії (ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів) та Соболєвої  Анастасії (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Тростянець).

         Всі переможці були нагороджені  переможців пам’ятними та солодкими  призами, грамотами  та дипломами учасників. Журі відзначило високий професіоналізм учасників заходу та якість виконання художніх творів.

                 Начальник відділу освіти - Касянчук Л.Л., подякувала всім учасникам та побажала творчих успіхів і високих досягнень переможцям, представлятимуть Тиврівщину в лютому 2020 року у Вінницькому  обласному Будинку культури учителя .« повернутися до списку новин