Засідання круглого столу на тему: «Запобігання булінгу як одному із аспектів пропедевтики негативних наслідків в молодіжному середовищі»

04 грудня 2019р. в актовій залі Тиврівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено засідання круглого столу на тему: «Запобігання булінгу як одному із аспектів пропедевтики негативних наслідків  в молодіжному середовищі».

Учасниками круглого столу були:

• Касянчук Людмила Леонідівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Тиврівської РДА.
  • Берегуляк Алла Леонідівна, начальник відділу у справах дітей Тиврівської РДА.
  • Бондарчук Віталій Іванович заступник начальника Тиврівського відділу поліції
  • Франко Оксана Павлівна, директор Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  • Панченко Оксана Олексіївна, методист районного методичного кабінету.
  • Директори ЗЗСО району:
  •  Шіпочка Петро Віталійович, директор ЗОШ ІІІ ст. с. Черемошне;
  • Сковира Тамара Іванівна, директор ЗОШ ІІІ ст. с. Жахнівка;
  • Гершун Оксана Олегівна, директор ЗОШ ІІІ ст. с. Василівка.
  • Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО району:
  • Тихоненко Тетяна Іванівна – заступник директора з виховної роботи ЗОШ ІІІІ ст. с. Ворошилівка;
  •  Савчук Тетяна Михайлівна – заступник директора з навчальновиховної роботи Краснянська ЗОШ ІІІІ ст.;
  • Сапітура Людмила Михайлівна – заступник директора з виховної роботи Сутисківської спеціалізованої школиінтернат;
  • Мельник Тетяна Юріївна – заступник директора з навчальновиховної роботи ЗОШ І-ІІ ст. с. Велика Вулига.
  • Інна Валеріївна Лисенко – педагог-організатор ЗОШ І-ІІ ст. с. Дзвониха
  • Психологи ЗЗСО району:
  • Вальчишена Світлана Борисівна – практичний психолог ЗОШ ІІІІ ст. с. Селище;
  • Жук Лариса В’ячеславівна – психолог ЗОШ ІІІІ ст. с. Строїнці;
  • Дзюня Марія Олександрівна практичний психолог Тиврівського ліцею-інтернату.
  • Олексюк Андрій - учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски, член Дитячої національної ради.
  • Кущ Софія – учениця 10  класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів, голова Тиврівської районної ради старшокласників «Лідер».
  • Усатюк Володимир Вікторович  головний редактор районної газети «Маяк».

Модераторами виступили Єнютіна Олена Францівна – директор Тиврівського районного будинку дитячої та юнацької творчості та Бородаєвська вероніка Ігорівна – методист  Тиврівського районного БДЮТ.

Даний захід був організований з метою налагодження взаємодії закладів освіти з органами і службами щодо захисту прав дітей, профілактики насильства та булінгу в сучасному молодіжному середовищі.

За підсумками круглого столу вирішено взяти до уваги інформацію доповідачів та посилити співпрацю з надання соціальних послуг особами молодіжного віку.