Онлайн-конференції по "Демакратичній школі"

Умови нашого життя змінилися, дали нам виклик: « Швидко пристосовуйтесь до змін!»

Протягом квітня 2020 року відбувалось 2 онлайн-конференції педагогічного колективу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Селище з тренерами «Демократичної школи» О.Бондар та В. Качуром, які провели з вчителями поглиблене знайомство з Програмою, її основними складовими та показали привілеї участі  освітян. До конференцій долучалась як слухач методист РМК Грицишина Н.С.

Під час конференцій обговорювали питання значущості навчання демократичним засадам в розбудові нової української школи, використання підручників Програми в освітньому процесі, щодо змін у школі з впровадження Закону України «Про загальну середню освіту». Також робота будувалась у групах з виконанням певних педагогічних завдань та висловлюванням на загальну аудиторію напрацьованих рішень. Пропонувались наприклад наступні питання: «Роль посібників «Демократичної школи» у виховному процесі», «Онлайн-ресурси «Демократичної школи» в методичній роботі, в підвищенні кваліфікації педагогів та їх професійному зростанні», «Роль учнівського самоврядування у житті закладу» тощо.

Після опрацювання питань та їх презентацій, тренери налаштували, вмотивували педагогічний колектив для подальшої роботи та розвитку, самоаналізу та виробленню певного алгоритму діяльності та створення демократичної школи.