Сьогодні 15.05.2020 р. відбулася робоча онлайн нарада

Сьогодні 15.05.2020 р. відбулася робоча онлайн нарада, яку провела  начальник відділу освіти райдержадміністрації Касянчук Людмила Леонідівна.  Основна увага зверталась питанню обдарованої молоді Тиврівщини. Оскільки щороку, навесні, відділом освіти Тиврівської райдержадміністрації проводився районний фестиваль  на якому відбувалося нагородження  учнів – переможців обласних, районних предметних олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних  змагань, а також учителів, які їх підготували. В цьому році, перебуваючи на карантині, немає можливості провести такий захід.

Тому, відділом  освіти  прийнято рішення  провести  дистанційний фестиваль «Обдарована молодь Тиврівщини». Працівникам відділу освіти та районного методичного кабінету Людмила Леонідівна  надала  рекомендації щодо проведення  дистанційного фестивалю. Також  було спільно розроблено порядок проведення  заходу.

Також, під час наради Касянчук Л.Л. звернула увагу на ряд актуальних питань, щодо:

• підведення підсумків освітньої діяльності за тиждень;
  • підсумкового річного оцінювання навчальних досягнень учнів, за другий семестр та навчальний рік.

По завершенню наради було визначено основні завдання на наступний тиждень.