Програма «Демократична школа» у нашому районі

Програма «Демократична школа» ще один крок до побудови успішної нової української школи.

Цьогоріч до участі в цій програмі отримав запрошення колектив загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Селище. Це велика вдача і велика відповідальність не лише адміністрації школи, а насамперед , усього колективу -  стати пілотними в районі. Цього року з  Вінницької області в програмі будуть приймати участь ще Немирівська загальноосвітня школа,  ЗОШ І-ІІІ Ст. № 6 м. Вінниця, Приватна гімназія «Дельфін».

Представники Селищенської школи відвідали конференцію відкриття 5 циклу програми «Демократична школа», яка відбулася в Києві. З вітальними промовами виступили заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, виконавча директорка Європейського центру імені Вергеланда Ана Перона-Ф’єльстад, заступник голови місії Посольства Норвегії Фредрік Артур. Як завжди натхненною та мотивуючою була ключова доповідь  експертки Ради Європи та ЄВЦ Мажени Рафальської.

З 13 по 16 лютого 2020 року команда

закладу взяла участь у інтенсивному 4-денному вступному тренінгу для учасників п’ятої хвилі Програми «Демократична школа». До Львова поїхали директор закладу Сагадіна О.Ю., заступник директора з виховної роботи Чернишова Т.М., голова ради навчального закладу Дячинська О.М., голова громадської організації «Селище» Поступайло Н.Р.

21 квітня 2020 року відбувалась онлайн-конференція педагогічного колективу з тренерами «Демократичної школи». Оксана Бондар та Владислав Качур провели з учителями поглиблене знайомство з Програмою, її основними складовими та показали привілеї участі  освітян.

Демократична школа – це: активні та відповідальні учні, мотивовані та прогресивні вчителі, відкрита адміністрація, зацікавлені та задіяні батьки, розуміюча громада. Школа повинна стати місцем радості та креативу. Школа має стати місцем, де змінюється майбутнє!