Семінар учителів суспільних дисциплін

29 жовтня вчителі суспільних дисциплін відвідали Державний архів Вінницької області та музеї м.Вінниці.

Методист РМК Грицишина Н.С. представила на обговорення педагогів питання про самоосвіту і підвищення кваліфікації вчителя, про роботу з обдарованими дітьми, зокрема організація та участь учнівської молоді в олімпіадах та конкурсах.
Учасники семінару побували на тематичних екскурсіях: Вінницька вежа, музеї української марки ім. Якова Балабана, ретротехніки «Автомотовелофоторадіо». Продуктивно пройшов  інтерактивний діалог у Державному архіві Вінницької області з Легуном Ю.В.-директором Державного архіву Вінницької області.