ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - ДЕНЬ РОДОВОДУ

Дата створення: 13:20 18.05.2020

У 2020 році День вишиванки в Україні святкуватимуть 21 травня. Щорічне свято національного костюму відзначають по всій країні щорічно в кожен третій четвер травня. День вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо - турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного. Закликаємо кожного присвятити карантинний період дослідженню власного роду.

16 травня – Україна відзначатиме День Європи

Дата створення: 15:04 16.05.2020

16 травня – Україна відзначатиме День Європи. Цей день в Україні святкують вже понад 15 років. Цьогоріч День народження Європейського  Союзу, 70 річницю з дня підписання Шаманської декларації, святкуємо в онлайн-форматі.

Сьогодні 15.05.2020 р. відбулася робоча онлайн нарада

Дата створення: 18:02 15.05.2020

Сьогодні 15.05.2020 р. відбулася робоча онлайн нарада, яку провела  начальник відділу освіти райдержадміністрації Касянчук Людмила Леонідівна.  Основна увага зверталась питанню обдарованої молоді Тиврівщини. Оскільки щороку, навесні, відділом освіти Тиврівської райдержадміністрації проводився районний фестиваль  на якому відбувалося нагородження  учнів – переможців обласних, районних предметних олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних  змагань, а також учителів, які їх підготували. В цьому році, перебуваючи на карантині, немає можливості провести такий захід.

Тиждень сім’ї у закладах освіти району

Дата створення: 15:02 15.05.2020

15 травня – Міжнародний день сім’ї – день наших з вами родин. Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури. Завдяки сім’ї  міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. В ході відзначення у 2020 році Дня сім’ї за ініціативи управлінні освіти з 12 по 15 травня проходив тематичний тиждень «Без родини немає щастя для дитини!».

Дистанційна робота в дошкільних закладах

Дата створення: 14:06 14.05.2020

У дошкільних закладах зараз тиша, тільки чути голосний спів пташок, милують око розквітлі квіти на клумбах. Дитячі садки, затамувавши подих, чекають на своїх маленьких мешканців, таких голосистих, таких різних і таких неповторних.

До уваги учасників ЗНО 2020

Дата створення: 16:06 13.05.2020

Підготовка до ЗНО з англійської мови.

День Матері!

Дата створення: 10:58 12.05.2020

Традиційно в Україні в  другу неділю травня в Україні відзначають День Матері! Це одне із найбільш зворушливих свят тому, що кожний з нас з дитинства і до останніх своїх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами.

15 травня відзначатиметься Міжнародний день сім'ї

Дата створення: 10:55 12.05.2020

За ініціативи управління освіти, молоді та спорту в закладах освіти району організовано проведення тематичного тижня  "Без родини - нема щастя для дитини". У рамках Тижня пропонується долучитися до заходів, що проходитимуть в онлайн-режимі: фотовернісажу "Моя родина - щасливі моменти"; галереї дитячих малюнків "Я частинка сім'ї",  "Тато.Мама.Я"; флешмобу "Родинні династії";  презентації "Дерево мого роду".

Проєкт - дослідження з ономастики «Забуті імена»

Дата створення: 13:47 08.05.2020

З 28 квітня по 6 травня кафедрою вчителів-філологів ЗОШ І  - ІІІ ст. смт Тиврів було ініційовано цікавий . Розпочали  роботу над проєктом учителі Вітюк Л.М. та Пшеничнюк М.П. А далі свої мінідослідження презентували у відеороликах педагоги Власюк І.М., Киришова Р.О., Бучинська Г.Е. та інші. До цікавої пошукової роботи щодо виявлення та тлумачення давніх  імен, що уквітчують гілки кожного родинного дерева, активно долучились учні усіх класів школи та їхні батьки. Молодці! Справжні дослідники свого роду! Результати роботи над проєктом -  знайомство з ономастикою, натхненні учнівські презентації, а головне - збереження пам'яті роду, приверненняуваги до традиційних в Україні імен, формування спадкоємності поколінь.