Замовлення документів про освіту та ЄДЕБО

Дата створення: 13:30 08.05.2020

З 01 січня 2020 року до Єдиної  державної електронної бази з питань освіти  управлінням освіти, молоді та спорту Тиврівської райдержадміністрації введено в Реєстр  суб’єктів освітньої діяльності  усі заклади загальної середньої освіти.

Марафон памяті до Дня примирення

Дата створення: 12:30 08.05.2020

8 травня по всій Європі відзначається День Пам'яті і Примирення у знак шани та слави полеглих у роки Другої світової війни 1939-1945 років. Символом цього дня є червоний мак - міжнародний знак пам'яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів. Відповідно Річного плану управління освіти, молоді та спорту, у закладах освіти району організовано «Марафон Пам’яті». В умовах запровадження карантину заходи, до яких активно долучаються педагоги, учні та їх батьки, проходять в онлайн-режимі.

Пам'ятаємо історію...

Дата створення: 12:20 08.05.2020

8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічна інформаційна кампанія традиційно проходить під гаслом «Памятаємо. Перемагаємо». Символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак. Більше ста років квітка червоного маку вважається світовим символом пам’яті жертв військових конфліктів, починаючи з Першої світової війни, а згодом жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. Вчителі історії запустили  ідею - розповіді про пам’ятні місця тих часів. У кожному населеному пункті є священне місце – пам’ятник воїнам-визволителям, які ціною власного життя дарували нам мир і волю. Про історію створення та розбудови Меморіалу Слави у нашому Тиврові в своєму відео розповіла учитель історії Гончарук О.М., провівши екскурсію меморіальним комплексом. А щоб цю розповідь почули та побачили не лише учні, а й усі жителі селища, розмістила її у Фейсбуці. Дякуємо за нагоду ще раз доторкнутися до нашої історії, побачити священне місце та дізнатись про нього багато нового.(покликання https://drive.google.com/open?id=1Alcyl6mM7tbOHld-bCPyW_hvkjVdt0ah).

Представляємо книгу " Правда про війну "

Дата створення: 12:12 08.05.2020

Учитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів Вітюк Л.М. до 75 -річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні уклала збірку спогадів тиврівчан -учасників бойових дій та дітей війни, які збирала впродовж кількох років і записала особисто. Книжка  " Правда про війну " містить розповіді очевидців  про страшні роки війни не лише на полях боїв, а й у тилу. До цієї збірки увійшли зворушливі історії  про людські долі: " Скрипка, обпалена війною", " Між життям та смертю", " Подвиг лікарів", " Історія одного остарбайтера", " Непрохані квартиранти", " Страждання від власної краси", "І цвіли вишні восени". Там зібрані спогади людей, які в роки війни були дітьми, їхні переживання, бачення тих подій. Написаним  можна послуговуватися для проведення годин спілкування, уроків історії та літератури рідного краю.

Участь у вебінарі «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19».

Дата створення: 14:01 07.05.2020

Міністерство соціальної політики продовжує серію навчальних вебінарів «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19». Начальник відділу освіти Касянчук Л.Л. взяла участь у вебінарі на тему «Забезпечення безпеки дітей» для керівників та працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів надання соціальних послуг, управлінь/відділів соціального захисту населення, освіти, охорони здоров'я  районних державних адміністрацій.

Онлайн-тиждень заходів, приурочений 75-річниці Перемоги у Другій світовій війні, триває

Дата створення: 12:39 07.05.2020

З 4 травня за ініціативи відділу освіти розпочався онлайн-тиждень заходів, приурочений 75-річниці Перемоги у Другій світовій війні. Всі заклади освіти району дуже активно долучилися до даної пропозиції. Різноманітним ідеям не було меж від педагогів та учнів: онлайн - привітання, звернення, подяки, презентації, флешмоби, челенджі.

Предметні тижні в онлайн-режимі

Дата створення: 10:09 07.05.2020

Одним із напрямів методичної роботи у школі є проведення предметних тижнів. Дистанційна форма роботи в умовах карантину не стала перешкодою провести предметні тижні в онлайн-режимі в закладах загальної середньої освіти району.

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ПРОФСТАНДАРТУ ЗА ПРОФЕСІЯМИ «ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЗЗСО», «ВЧИТЕЛЬ ЗЗСО»

Дата створення: 11:13 06.05.2020

Міністерство освіти і науки розробило проєкт Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти» та «Вчитель закладу загальної середньої освіти». Про це повідомила прес-служба відомства у вівторок, 5 травня.

ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ 2020-2021н.р.

Дата створення: 11:04 05.05.2020

Через карантин школи можуть приймати документи для зарахування у перший клас онлайн або переносити термін їхнього прийому залежно від карантину. Відповідне роз’яснення оприлюднено на сайті МОН.

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

Дата створення: 10:48 05.05.2020

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.