Пропонуємо онлайн-екскурсії

Дата створення: 15:57 28.04.2020

Культурне життя в умовах режиму надзвичайної ситуації необхідно продовжувати. Тому районний методичний кабінет радить вам відвідати онлайн-екскурсії.

Працюємо на попередження

Дата створення: 14:43 28.04.2020

З появою безлічі нових електроприладів, навантаження на електропроводку значно збільшилися, руйнування ізоляції її дуже небезпечно, так як може призвести до пожежі, тому управління освіти, молоді та спорту працює на попередження нещасних випадків у закладах освіти (укладено договір щодо ремонту електромереж та електрообладнання з приватним підприємцем Скобком Т.). Протягом березня-квітня, поки школярі перебувають на дистанційному навчанні, у 5 закладах дошкільної (Пирогівський ДНЗ, Дзвониський ДНЗ, Великовулизький ДНЗ, Слідянський ДНЗ, Бушинський ДНЗ) та 8 загальної середньої освіти району (ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів, ЗОШ І-ІІ ст с. Велика Вулига, ЗОШ І-ІІ ст. с. Рахни Польові, ЗОШ І-ІІ ст.с. Рогізна, ЗО І-ІІ ст. с. Шершні, ЗОШ І-ІІ ст. с. Бушинка, ЗОШ І-ІІ ст.с. Уяринці) проведено ряд заходів по усуненню порушень вимог у сфері техногенної та пожежної безпеки, зазначених у приписах Тиврівського районного сектору ДНС України у Вінницькій області. Надалі плануються такі ж роботи в інших закладах освіти.

Чорнобиль очима дітей

Дата створення: 13:55 28.04.2020

26 квітня для України — скорботний день. 34 роки тому сталася найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі. Саме вона змінила екологію, долі людей не тільки в Україні, а й у всьому світі. Про ці та інші події згадувала начальник відділу освіти Касянчук Л.Л. на онлайн нараді керівників закладів освіти.

ТИЖДЕНЬ ЗЕМЛІ

Дата створення: 12:51 28.04.2020

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Тому, в закладах загальної середньої та позашкільної освіти району тиждень з 20.04 по 24.04 був проголошеним тижнем Землі (збереження природи і довкілля).

27 квітня провели онлайн-нараду для директорів та  заступників директорів з НВР

Дата створення: 18:30 27.04.2020

27 квітня провели онлайн-нараду для директорів та  заступників директорів з НВР.  Розглядались наступні питання: 1. Нормативно-правова база  щодо проведення підсумкового оцінювання та організаційного завершення 2019-2020 н.р. 2. Дистанційне навчання в ЗЗСО: переваги та недоліки. 3. Питання впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Підсумок районної онлайн виставки-конкурсу пасхальної атрибутики «Великоднє диво»

Дата створення: 12:51 27.04.2020

З метою збереження традицій народної творчості, звичаїв та обрядів українського народу, розвитку та підтримки юних талантів, декоративно–ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів, з 15 по 23 квітня 2020 року проведено районну онлайн виставку-конкурс пасхальної атрибутики «Великоднє диво».

День пам'яті Чорнобильської трагедії та Тиждень безпеки життєдіяльності

Дата створення: 12:39 27.04.2020

Щороку 26 квітня відзначається Міжнародний день пам'яті загиблих у радіаційних аваріях і катастрофах в пам'ять про події на Чорнобильській атомній електростанції. Рівно 34 років тому відбулась найбільша у світі техногенна катастрофа. Традиційно у закладах освіти району стартував Тиждень безпеки життєдіяльності.

Про припинення безстрокового трудового договору з керівниками закладів загальної середньої освіти та пенсіонерами

Дата створення: 16:14 26.04.2020

16 січня 2020 року Верховною Радою України прийнято новий закон України «Про повну загальну середню освіту», який набрав чинності з 18 березня  2020 року.

Акція "За чисте довкілля"

Дата створення: 14:38 24.04.2020

Заклади освіти Тиврівського району активно долучилися до щорічної акції  з благоустрою «За чисте довкілля». Протягом місяця було здійснено ряд  інформаційно-просвітницьких заходів педагогами в онлайн - режимі з учнями. Усі долучались до впорядкування власних присадибних ділянок, участі в тематичних акціях та флешмобах, про що засвідчували фотозвіти та відеоматеріали про челенджери, флешмоби на сайтах шкіл, в соціальних мережах та вайбер-групах. Систематично здійснюється прибирання прилеглих територій технічними працівниками закладів освіти, проходить облаштування квітників, побілка дерев та підсобних приміщень.

Підсумки участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата створення: 13:15 24.04.2020

В області та районі підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 році, про що йдеться у відповідних наказах Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА  від 17.04.2020 № 153 та управління освіти, молоді та спорту Тиврівського р-ну від 24.04.2020 № 99.