День книг і авторського права

Дата створення: 14:45 23.04.2020

23 квітня у всьому світі відзначають День книг і авторського права. Бібліотекарями закладів загальної середньої освіти організовано тематичний тиждень «Відкриваючи книгу, ми відкриваємо світ». До уваги дітей та педагогів будуть представлені онлайн-виставки рекомендованих творів художньої літератури, віртуальні мандрівки та відеопрезентації про історію створення книги, флешмоб «Моя улюблена книга».

Карантин продовжено

Дата створення: 17:41 22.04.2020

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня – відповідне рішення Уряд ухвалив 22.04.2020. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

Робоча онлайн-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 16:54 22.04.2020

22 квітня 2020 року начальник відділу освіти райдержадміністрації Касянчук Людмила Леонідівна та головний спеціаліст відділу освіти Коваль Лілія Федорівна провели  робочу онлайн-нараду  з керівниками закладів загальної середньої освіти.

Всесвітній День Землі

Дата створення: 14:49 22.04.2020

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. У закладах загальної середньої освіти оголошується акція "Збережи планету". У рамках заходу проводитимуться конкурси малюнків та аплікацій, онлайн-виставки власних виробів декоративного мистецтва, акції «Посади дерево» та «Нехай квітує вся планета». Педагогами та класними керівниками підводяться підсумки та формуються фотозвіти.

Конкурс Колосок онлайн

Дата створення: 16:27 21.04.2020

Відділ освіти повідомляє, що весняний етап Міжнародного природничого конкурсу «Колосок-2020 (весна)» проходитиме  25 квітня 2020 року  в оn linе режимі з 13.00-15.00. год. Інформуємо, що на сайті є безкоштовний мобільний додаток «Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок он лайн». Через цей додаток учні отримають доступ до завдань конкурсу, довідаються свій результат, прочитають повні відповіді на усі запитання. Завантажити додаток на мобільний телефон можна у Playmarket за пошуковими словами: «колосок», «конкурс колосок», «колосок конкурс».  Успіхів всім.

Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 10:48 21.04.2020

Шановні колеги,учні та батьки! У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) Міністерство освіти і науки України надали лист-роз'яснення від 16 квітня 2020 № 1/9-213   щодо забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого завершення навчального року. З огляду на варіативність організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання, МОН рекомендує закладам загальної середньої освіти:

Онлайн виставка-конкурс пасхальної атрибутики «Великоднє диво»

Дата створення: 14:12 17.04.2020

У закладах освіти району тиждень напередодні Великодніх свят видався дуже насиченим, адже на карантині всі не нудьгували, а до Великодня майстрували! Учні, педагогічні працівники та батьки долучилися до районної онлайн виставки-конкурсу «Великоднє диво», організатором якої є відділ освіти Тиврівської райдержадміністрації. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє, а також унікальна можливість долучитися до народних традицій та обрядів, які його супроводжують. Свої яскраві, оригінальні роботи діти виготовляли у різноманітних техніках: аплікації, витинанки, малюнки, орігамі... Також допомагали батькам випікати паски, створювали книги родинних рецептів великодньої випічки, розписували писанки та фарбували крашанки. Ідей до Великодня не бракувало. Діти разом з батьками взяли участь у фото параді "Гарна писанка у мене", "Великодні смаколики", онлайн-флешмобі "Цікаве дозвілля моєї родини". Педагогами підготовлено ряд цікавих творчих майстер-класів до Великодня. Важко буде членам журі, адже згодом, 24 квітня, відбудеться визначення переможців. А поки можна переглянути роботи всіх учасників за посиланням https://www.facebook.com/groups/227960738410647/.

Як організувати дистанційне навчання для дітей з ООП. Досвід вчителів

Дата створення: 13:24 17.04.2020

В даній статті Ви знайте поради, з досвіду  вчителів, щодо організації дистанційного навчання для учнів з особливими освітніми потребами. Детальна інформація в рубриці "Поради психолога".

Кафедра вчителів фізичної культури в дії

Дата створення: 12:22 17.04.2020

Фізична культура- як складова культури, закладає основи збереження здоров’я та розвитку всіх його складових, підготовку до активної діяльності та пріоритети оздоровчої спрямованості.

Підготовка до ЗНО. До уваги випускників, учителів, батьків!

Дата створення: 10:39 16.04.2020

Випускники, які  зареєстровані на пробне ЗНО мають доступ до тренувальних онлайн-тестуваннь з усіх предметів на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Доступ за персональними логінами і паролями, які надали їм під час реєстрації. Доступно для тих, хто здійснив оплату пробного ЗНО. Скористайтесь доступом, не втрачайте можливість! Вхід: ВРЦОЯО Оnlain-тестування (на панелі сайту вгорі) Логін та пароль (у кожного свій) або за покликанням нижче https://online.vintest.org.ua/login.aspx?ReturnUrl=%2