Обласний конкурс солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія - 2020"

За результатами обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020», який проходив в м. Вінниця в приміщенні Будинку культури учителя, з 10 учасників конкурсу, які представляли наш район -  7 призових місць.

В номінації «Вокал»:

І місце – Карпусь Аліна (молодша група);

І місце – Бучинська Богдана  ( середня група) (учениці ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів, керівник Саприга О.О.);

ІІ місце – Кобильник Іванна (середня група);

ІІ місце – Стальченко Владислав (середня група)  (учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сутиски, керівник Сахарова О.Л.).

В номінації «Художнє читання»:

І місце – Плаксійчук Вікторія (старша група, ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів, керівник Пшеничнюк М.П.);

ІІ місце – Соболєва Анастасія (старша група, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Тростянець, керівник Тузюк З.Ф.);

ІІІ місце – Титко Максим (середня група, Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки, керівник Маринчук А.А.)