Підведено підсумки І (районного) туру  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкове навчання»

З метою виявлення творчих, ініціативних педагогів, вивчення та поширення передового педагогічного досвіду щодо впровадження сучасних методів навчання у районі було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2020“. Конкурс проведено у два етапи: І етап – теоретичний 19.11.2019 та ІІ – практичний 22.11.2019.

Номінацію «Початкове навчання» представляли учителі   ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски – Краєвська Олена Павлівна, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів – Ткачук Ольга Степанівна, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище – Шарбіна Тетяна Олександрівна, ЗОШ І-ІІ ст. с. Рахни Польові – Синевудська Тетяна Василівна.

Конкурсантки пройшли ряд випробувань: тестування з фахової майстерності, педагогіки та психології, виконання практичних робіт, проведення методичних практикумів та уроків, презентація навчальних проектів.

Фахове журі, до складу якого входили: начальник відділу освіти – Нижник О.Т., голова районної профспілкової організації освітян – Подзігун М.С.,  завідувач РМК Козак Л.О., методист районного методичного кабінету Жилінська Т.О., досвідчені учителі Франчук О.В., Шакаєва Н.В. та Плащова Н.В.,      вивчили представлені конкурсні матеріали, які висвітлювали творчий доробок і професійні здобутки учасників.

У фіналі районного конкурсу «Учитель року – 2020» конкурсантки продемонстрували професійну та авторську майстерність під час проведення інтегрованих уроків, що проходили на базі ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів. Адміністрація закладу освіти (директор  Мельник П.В., заступники директора Власюк І.М. та Бучинська Г.Е.) створили належні умови для їх якісного проведення.

Участь у випробуваннях засвідчила професіоналізм учасників конкурсу, володіння знаннями з педагогіки та психології, а проведені учасниками уроки були ілюстрацією фахової майстерності вчителя, його творчого підходу до викладання предмета та здатності продукувати нові ідеї. Педагоги засвідчили володіння методикою, уміння налагоджувати контакт з дітьми, застосовувати активні форми і методи навчання, спрямовувати діяльність учнів на практичне засвоєння програмового матеріалу, майстерно використовувати засоби предмета для формування загальнолюдських цінностей.

Підсумовуючи результати конкурсних випробувань, члени журі зазначили, що всі учасники гідно продемонстрували свій досвід роботи, фахову майстерність та професійну компетентність.

Переможцем конкурсу стала вчителька початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски -  Краєвська Ольга Павлівна;

Звання лауреатів вибороли:

ІІ місце -  Синевудська  Тетяна Василівна, вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с. Рахни Польові;

ІІІ місце посіли Ткачук Ольга Степанівна, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів  та Шарбіна Тетяна Олександрівна, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище.

Переможець та лауреати районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»  будуть нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Тиврівської РДА.​​​​​​​​​​​​​​​​​​