Пилявський дошкільний навчальний заклад

Пилявський дошкільний навчальний заклад  загального типу розвитку знаходиться за адресою: 023330, Вінницька обл., Тиврівський р-н., с.Пилява,  вул. Першотравнева 1, телефон 2-44-02.

Працює з  1988р., розрахований на 4 гр - 68 місць. З 2012 року у закладі функціонує 2 груп, які відвідує всередньому 40 дітей. Режим роботи ДНЗ : п’ятиденний з 9.00. до 18.00. Мова навчання – українська.

З  працював за Базовим компонентом /нова редакція/ дошкільної освіти, комплексною  освітньою програмою «Дитина » у всіх вікових групах закладу, а також, відповідно до власного Статуту, програми розвитку та річного плану роботи.

Дошкільний навчальний заклад має необхідні умови для вирішення загально - освітніх, фізкультурно-оздоровчих заходів, корекційної роботи для дітей компенсуючої групи. Групи оснащені іграшками згідно типового переліку, постійно оновлюється розвивальне-ігрове середовище.

Пилявський ДНЗ  укомплектований педагогічними кадрами до складу якого входять 4 педпрацівники: 1 завідувач, 2 вихователі, 1 музичних керівника. З вищою освітою – 2 педагога,  з не закінченою вищою – 1, з середньо-спеціальною освітою – 1 педагог.

Завдання дитячого садка: формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та пізнавальної активності.

Колектив: молодий, творчий, завзятий.

Працює під гаслом:

Дитина – це не глечик,
який треба наповнити,
А факел, який треба запалити.
А для цього потрібно самому горіти!

Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив забезпечує загальний розвиток дитини. Все це буде слугувати підгрунтям для набуття в подальшому спеціальних знань, умінь і навичок, формування стійких особистісних якостей.

Керівництво дошкільним навчальним закладом здійснює завідувач  Парасунько Наталія Василівна