Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Пирогівський дошкільний навчальний заклад

28 вересня 2012 року за участю заступника голови обласної Ради С.С.Нешика, голови районної Ради В.К.Вихристюка, заступника голови районної державної адміністрації А.В.Коваля, начальника районного відділу освіти О.Ф.Помацького в с.Пирогові (Рахно-Полівська територіальна громада) було урочисто відкрито дитячий садочок, який не працював у селі вже понад двадцять років. Це стало подією не лише для мешканців с.Пирогова, а й району в цілому. Бо є наочним підтвердженням поліпшення соціально – економічного розвитку Тиврівщини.

Як відзначив у своєму виступі – привітанні заступник голови обласної Ради Степан Степанович Нешик, Тиврівський район – лідер з відкриття нових дошкільних закладів та додаткових дитячих груп в області.

Дійсно, за останні роки це вже 4-ий нововідкритий дитсадок у нашому районі. Мешканці територіальної громади висловили вдячність сільському голові Рахнів-Польових В.Б.Шведюку за роботу з відродження цього необхідного для селян закладу, а також керівникам району, райвідділу освіти, батькам дошкільнят.

Голова територіальної громади Віктор Броніславович Шведюк наголосив, що завдяки наполегливості батьків дошкільнят, допомозі спонсорів – філії Стояни ТОВ «Агроінвест Україна» (А.В.Міняйло), ПСП «Україна» (А.М.Кузь), ПСП «Пирогівське» (П.П.Нижник), СФГ «Терра» (Г.Г.Муравель), ФГ «Родючість КО» (Є.О.Кирилов), ТОВ «Гран майстер» (С.О.Шлапак), приватних підприємців В.М.Никодима, О.С.Сніцара та інших вдалося зробити все необхідне для відкриття дитячого садка.

Треба додати, що безперебійно, якісно трудилися на будові працівники ТОВ «Будівельник» В.О.Кравецький, О.В.Сідлецький, М.Г.Муравель, О.Є.Дубина. Активну участь в цьому взяли й завідувач дитячим садком Г.П.Вишневська, вихователька О.М.Коржан, помічник вихователя Н.В.Ковтун, кухар Н.В.Рибенчук та багато інших, хто сприяв у відбудові закладу.

Тут виховуватимуться діти не лише з Пирогова, а й з Рахнів-Польових. Всього – понад 20, і ще стільки ж – на черзі. Настоятель Тиврівської церкви Святого Вознесіння протоієрей Богдан Бицкало освятив дошкільний навчальний заклад.

Завідувач Пирогівським дошкільним навчальним закладом «Світлячок»

Вишневська Галина Петрівна 

03.04.1968 р.н. Закінчила Вінницьке педагогічне училище в 1987 році. Педагогічний стаж роботи 11 років.

Вихователь Коржан Оксана Максимівна, освіта середня спеціальна. Стаж роботи 22 роки.