Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Пробне ЗНО 2021

Підготовка до ЗНО

 

До уваги випускників,   учителів , батьків!

Випускники, які  зареєстровані на пробне ЗНО мають доступ до тренувальних онлайн-тестуваннь з усіх предметів на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Доступ за персональними логінами і паролями надається  під час реєстрації.
Доступно для тих, хто здійснив оплату пробного ЗНО.

Скористайтесь доступом, не втрачайте можливість!
Вхід:
ВРЦОЯО
Оnlain-тестування (на панелі сайту вгорі)
Логін та пароль (у кожного свій) або за покликанням нижче

 


https://online.vintest.org.ua/login.aspx?ReturnUrl=%2f

 

 

Особливості реєстрації на участь у пробному ЗНО

Докладну інформацію щодо реєстрації Ви знайдете на сайті Вінницького РЦОЯО за покликанням:

https://vintest.org.ua/probne/probne-vimogi-reestracii/

 

Терміни проведення ПЗНО - 2021

Реєстрація для участі у пробному ЗНО 05 -19 січня 2021 року.

 

Оплата послуги за участь у пробному ЗНО в установах будь-якого банку України або в установах інших учасників фінансових послуг до 23 січня 2021 року включно
(зарахування коштів на рахунок Вінницького регіонального центру відбувається протягом п’яти робочих днів з дня оплати послуги за участь у пробному ЗНО)
.

 

Розміщення в "Особистому кабінеті" запрошень для участі у пробному ЗНО до 25 березня 2021 року.

 

Дата проведення 10 квітня 2021року - українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови .

 

Внесення результатів 10 - 14 квітня 2021 року.

 

Оприлюднення в "Особистих кабінетах" учасників результатів пробного ЗНО 16 квітня 2021 року .

 

     За матеріалами Вінницького

регіонального центру оцінювання якості освіти

 

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО 2021

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році буде проведено з української мови, української мови і літератури, англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, буде розроблено відповідно до програм зовнішнього незалежного оцінювання, загальних характеристик та структури сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Пробні тести з біологіЇ, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською,російською, румунською, угорською мовами (із урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).

Кожному учаснику пробного ЗНО буде надана можливість:

 • пройти пробне ЗНО з одного із навчальних предметів;
 • ознайомитися протягом п’яти календарних днів (включаючи дату проведення пробного ЗНО) із зошитами, що містять пробні тести, та на безоплатній основі скористатися сервісом “Визначення результатів пробного ЗНО” з усіх навчальних предметів.

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, які  бажають пройти пробне ЗНО на території Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей триватиме на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти з 05 до 19 січня 2021 року.

Вартість участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні складає 240,00 грн.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 08 жовтня 2020 року №163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році» пробне ЗНО з української мови, української мови і літератури, біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов відбудеться 10 квітня 2021 року.

При вході до пункту проведення пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

 • запрошення;
 • паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
 • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.