Психологічний тренінг

7 листопада 2018 року працівниками Тиврівського БДЮТ було проведено форум патріотичних справ учнівської молоді "Ми-українці!". З метою формування національної свідомості, активності громадянської позиції та поглиблення в учнівської молоді прагнення бути свідомими громадянами своєї держави. З педагогічними працівниками району було проведено тренінгове заняття на тему: "Формування та розвиток в учнівської молоді ціннісного та відповідального ставлення до громадянських обов'язків. Тренінг проводили: Какулія Л. Л.-директор ІРЦ, Мосієнко С.А.- методист ПС району та Жук С.П.-ПП ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів. Заняття складалося з 8 прав. В ході яких учасники визначили, що саме впливає на формування в особистості відповідального ставлення до громадянських обов'язків. До нашого кола приєдналися перший заступник голови РДА-Заворітний О. В. та голова районної ради-Красовський Я.Й., які привітали учасників форуму та налаштувати їх на роботу. По завершенню заняття - учасники дійшли висновку,що не потрібно бути байдужим, а робити свій вибір по совісті дбаючи про зміни в житті країни.