Районні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Тиврівським районним Будинком дитячої та юнацької творчості 28 лютого 2020 року було проведено районні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. За першість змагалося 23 учасники, які представляли заклади загальної середньої та позашкільної освіти району.

Метою проведення змагань є пошук та підтримка творчих особистостей, формування у молодших школярів технічних навичок, інтересу до конструкторської діяльності, естетичних смаків.

Програмою змагань було передбачено: виготовлення моделі транспортної техніки, виконання геометричного конструктора, виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на дальність польоту планера в приміщенні.

Перед початком змагань зі словами привітань виступила начальник відділу освіти Тиврівської райдержадміністрації Касянчук Людмила Леонідівна.

Більшість учасників показали ґрунтовні знання з трудового навчання та практичних навичок і вмінь при виготовленні виробів з паперу, виготовленні моделі літака та її запуску.

У конкурсі «Виготовлення геометричного конструктора» перемогу здобули:

• І місце Ничепорук Лілія –  учениця 4 класу Краснянської СЗШ І-ІІІ ст. (кер. Маліновська Я.І.);
  • ІІ місце Касянчук Марія – вихованка гуртка «Петриківський розпис» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Турчак З.Т.) та Рибенчук Юлія – вихованка гуртка «Фольклористика» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Куліковська О.Л.)
  • ІІІ місце Борисюк Дмитро – вихованець гуртка «Авіамоделювання» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Панченко В.Б.) та Франчук Крістіна – вихованка гуртка «Народна творчість» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Писарська Л.В.).

Перемогу у конкурсі «Виготовлення моделі транспортної техніки» здобули:

• І місце Шевчук Маргарита – вихованка гуртка «Умілі ручки» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Килименко К.О.) та Колесник Валерія – вихованка гуртка «Народна творчість» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Килименко К.О.);
  • ІІ місце Франко Павло – вихованець гуртка «Духовий оркестр» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Яшан О.І.) та Полятичко Марія – учениця 4 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Жахнівка;
  • ІІІ місце Мельник Марія – вихованка гуртка «Петриківський розпис» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Турчак З.Т.).

У конкурсі  «Виготовлення літаючої моделі планера» першість здобули за якість виготовлення:

• ІІ місце Ковальчук Ірина – вихованка гуртка «Вокальне мистецтво» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Бородаєвська В.І.);
  • ІІІ місце Шевчук Маргарита – вихованка гуртка «Умілі ручки» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Килименко К.О.).

за точність та дальність запуску:

• І місце Ковальчук Ірина – вихованка гуртка «Вокальне мистецтво» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Бородаєвська В.І.);
  • ІІ місце Соцький Олег – вихованець гуртка «Авіамоделювання» Тиврівського районного БДЮТ (кер. Панченко В.Б.) ;
  • ІІІ місце Ничепорук Лілія –  учениця 4 класу Краснянської СЗШ І-ІІІ ст. (кер. Маліновська Я.І.).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та подяками Тиврівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, які вручила начальник відділу освіти Тиврівської райдержадміністрації. Усі учасники заходу мали змогу забрати, на пам’ять, власноруч виготовлені вироби.

Вітаємо юних конструкторів з вагомими досягненнями та бажаємо творчого розвитку та нових здобутків!