Районний   семінар-практикум  для  вихователів  груп  продовженого  дня 2019

21листопада 2019 року на базі Василівської ЗОШ І-ІІ ступенів  проведено   районний   семінар-практикум  для  вихователів  груп  продовженого  дня  по  темі: «Особливості організації роботи групи продовженого дня в умовах реалізації Концепції НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ», на якому були присутні методисти РМК Жилінська Т.О. та вихователі ГПД Тиврівського району.

Привітала учасників семінару-практикуму та представила візитну картку  закладу освіти  Гершун О.О – директор Василівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Методист районного методичного кабінету Жилінська Т.О. розкрила особливості організації роботи групи продовженого дня в умовах реалізації Концепції НУШ.  А також наголосила, що основа успішної роботи ГПД полягає в забезпеченні узгодженості між роботою вчителя початкових класів та вихователя ГПД, задля якісного освітнього процесу в умовах реалізації Концепції Нової української школи. Тому методики, які використовує класний керівник повинні застосовуватись і  вихователем у його роботі. Правильно організована робота в групі продовженого дня дає можливість гармонійно об’єднати навчання і виховання, організувати позаурочну діяльність та дозвілля дітей відповідно до їх інтересів і бажань, надати їм кваліфіковану допомогу під час виконання домашніх завдань.

Плідно та з цікавістю попрацювали педагоги й під час практичної частини, де Гречко Г.А., вчитель початкових класів, вихователь ГПД, провела майстер-клас по використанню нового освітнього ресурсу LEGO у роботі ГПД та попрактикувала з учасниками виконання інтерактивних вправ, які можна застосувати під час самопідготовки. А вихователь ГПД Олійник С.А. здивувала присутніх експериментами та дослідженнями які можна проводити в щоденній роботі з учнями.

Учасники семінару мали можливість практично ознайомитись із технікою « Айсингу» ( розмальовування печива) та технікою «Ебру» (малювання по воді) з якими їх ознайомила Маргарита Пеарл. У подарунок від майстрині вихователі отримали солодкі смаколики.

Учасники семінару ознайомились із цікавою виставкою лепбуків, а вихователь ГПД Гречко Г.А. запропонувала учасникам власноруч створити тематичну папку-лепбук, надала методичні поради  щодо використання лепбуків у роботі вихователя ГПД.

Кульмінацією семінару став виховний захід «Осінній ярмарок» на якому учасники семінару мали можливість не тільки побачити, як проходили в давнину ярмарки, а й самим стати учасниками цього дійства.