Районний семінар учителів початкових класів

29 листопада 2018 року на базі Краснянської СЗШ І – ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів початкових класів на тему : «Спадщина В. Сухомлинського у становленні сучасної школи», присвячена 100 – річчю з дня народження відомого педагога. У роботі семінару взяли участь представники усіх шкіл району та методист відділу Жилінська Т.О.. Робота семінару була спланована відповідно 4 блоків: організаційного, теоретичного, практичного та аналітичного.

Організаційна частина розпочалась із зустрічі учасників семінару, яку провели учні початкової ланки освіти.

У теоретичному блоці директор школи Решетнік Г.П. презентувала навчальний заклад та роботу кафедри учителів початкових класів. Заступник директора школи з навчально – виховної роботи Савчук Т.В. розповіла присутнім про цікаві факти з біографію В.Сухомлинського. Методистом відділу освіти Жилінською Т.О. розкрито тему «Спадщина В.Сухомлинського у становленні сучасної школи».

Цікаво та продуктивно було проведено практичну частину семінару. Вона складалась із уроків – проектів, проведених учителями початкових класів школи:

• Урок – проект «Я досліджую світ». (Учитель 1 класу Ліпніцька О.Г.),
  • Урок – проект з літературного читання за оповіданням В. Сухомлинського «Як білочка врятувала дятла». ( Учитель 2 класу Шеремета С.В.),
  • Урок – проект з позакласного читання на тему: «Театралізація казки В.Сухомлинського  «Як їжачок готувався до зими». (Учитель 3 класу Маліновська Я.І.),
  • Урок – проект «Секрети успіху відомих односельчан». (Учитель 4 класу Мадишова О.В.).

Було проведено майстер – клас «Еко – іграшка «Трав’янчик»». (Асистент учителя Савчук О.О.), виховний захід  «Людина починається з добра». (Учителі початкових класів).

Завершив роботу семінару аналітичний блок, на якому було проведено підсумки роботи семінару.