Районний семінар вчителів математики 2019

26 листопада 2019 року на базі ЗШ І-ІІІ ступенів с.Ворошилівка відбувся районний семінар вчителів математики за темою «Розвиток креативного мислення на уроках математики як засіб формування творчого потенціалу учнів». Розпочався семінар з вітального слова учнів школи.

Методист управління освіти, молоді та спорту Жилінська Т.О. ознайомила з планом роботи семінару, а директор школи Долинний С.Г. цікаво  презентував роботу навчального закладу.

Вчитель математики вищої категорії Ковальчук М.М. запросила усіх на творчі посиденьки до математичного арт-кафе «В колі однодумців», де у формі тренінгу було показано різні креативні форми та методи роботи на уроках математики. До роботи кафе активно долучилась керівник районного методичного обєднання вчителів математики Гончарук О.Ф., яка поділилась своїми творчими знахідками в роботі.

Цікавий виховний захід презентувала увазі гостей вчитель математики Грибок О.В. Захід проходив у формі математичної гри «Хто зверху» за участю учнів 9-11 класів.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники семінару ділилися враженнями, обмінювалися думками від побаченого та почутого. Запрошені вчителі відзначили високий професійний рівень педагогів, доцільність і практичність такого методичного заходу.

Учасники семінару значно поповнили свої теоретичні та практичні знання, переконалися в тому, що підтримання бажання вчитися вимагає зміни способів і форм сприйняття нового, створення різних ситуацій для застосування вивченого. Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, надихаючи  вчителів на нові звершення та здобутки у роботі.