Селищанський дошкільний навчальний заклад

Селищенський дошкільний навчальний заклад працює з 1990 року, є комунальною власністю Селищенської сільської ради.

Адреса: вул. Дмирівська,49, с. Селище Тиврівського району Вінницької області.

За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано на 88 місць для дітей від 1,5 до 6 (7) років.

У Селищенському ДНЗ працює 4 групи: 3 групи для дітей дошкільного віку і 1 група раннього віку.

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі забезпечують 25 працівників:

• 10 педагогів. З них:
  • 1 завідувач,
  • 7 вихователів,
  • 1 практичний психолог,
  • 1 музичний керівник,
  • 1 медичний працівник,
  • 4 помічники вихователів,
  • 10чоловік обслуговуючого персоналу

Серед педагогів:  5 - мають повну вищу освіту, 5 - базову освіту

Для вихованців ДНЗ створені найкращі умови для всебічного та гармонійного розвитку.

Групові кімнати естетично оформлені в відповідності до санітарно – гігієнічних вимог, мають прекрасні навчально-виховні осередки. Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер'єр. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям.

Для дітей створено всі умови, обладнані спеціальні приміщення:

• музично-спортивна зала;
  • методичний кабінет;
  • медичний кабінет;
  • прогулянкові ігрові майданчики.
  •

Селищенський ДНЗ пріоритетним завданням ставить перед собою роботу фізкультурно-оздоровчого спрямування та впровадження здоров'язберігаючих технологій.

Типовий навчальний план складається з інваріантної частини, сформованої на державному рівні, яка забезпечує компетентність дитини згідно з вимогами Базового компоненту дошкільної освіти в Україні та програми «Дитина». Крім того в закладі працює вокальний гурток.

Для ефективного розв’язання проблем навчання та виховання дітей педагоги перебувають у постійному творчому пошуку.

В  своїй роботі педагоги керуються принципами гуманного відношення до дітей, забезпечують весь спектр оздоровчо-профілактичних  заходів охорони і зміцнення здоров’я дітей в ДНЗ.

Дошкільний навчальний заклад  забезпечує прищеплення культури і мови народу, сприяє засвоєнню духовних надбань українського народу, розвиває словесну та художню творчість дітей, задовольняє потреби батьків в навчанні, вихованні та розвитку дітей.