семінар – практикум для вчителів української мови та літератури

28 листопада 2018 року на базі Гніванської школи №1 відбувся семінар – практикум для вчителів української мови та літератури з теми: «Формування ключових предметних та міжпредметних компетентностей учнів на уроках української мови та літератури».

На початку семінару було презентовано роботу вчителів української мови та літератури. В ході семінару вчителі-словесники ділилися досвідом роботи з теми: «Використання елементів критичного мислення при підготовці учнів до ЗНО», «Упровадження кейс – технологійна уроках української мови та літератури.

До виступів та проведення майстер-класів, групових робіт з учнями та вчителями долучилися вчителі української мови та літератури Пасічник А.В., Шубенко М.І., Панченко А.О.

Також був проведений орфографічний – пунктуаційний практикум для учнів 9-11 класів під час якого учні продемонстрували високий рівень знань з предмету.

Наступний етап семінару був приурочений ювілейному листопаду 2018 року, вшановано пам'ять з 240 річниці з дня народження Г.Ф. Квітки-Основ'яненка, 100 річчя від дня народження І.С. Нечуя-Левицького, 155 річчя від дня народження О.Ю. Кобилянської.

Свою сценічну майстерність продемонстрували учні школи, запропонували переглянути фрагменти з вистав по творах українських письменників.

Під час підведення підсумків семінару завідувач РМК Касянчук Л.Л. звернула увагу вчителів на актуальність піднятої теми з питання ЗНО, акцентувала увагу на здійснені системної поетапної роботи вчителів з учнями по підготовці до ЗНО, необхідність здійснення профілактичної роботи, розпочинаючи з 10 класу з батьками по націленню їх на вибір майбутньої професії та вибору предметів на ЗНО. До обговорення долучилися учасники семінару, під час якого прозвучали конструктивні пропозиції та зауваження