Семінар директорів шкіл району

20 березня 2019 року на базі ЗЗСО І-ІІ ст. с. Уяринці відбувся семінар директорів шкіл району. Під час семінару учасники мали можливість ознайомитися з системою освітньої та виховної роботи закладу, спрямованої на розвиток особистості дитини, сприяння особистісного розвитку школярів шляхом гармонійного подолання та взаємодії шкільного та сімейного виховання.

Директор школи Палійчук Н.В. презентувала роботу навчального закладу, поділившись здобутками та напрацюваннями, вчителі показали фрагменти інтерактивних, інтегрованих уроків. Першокласники порадували присутнім свої перші кроки в проектній діяльності на прикладі міні-проекту  «Я досліджую світ». Формування компетентності в природничих науках продемонстрували учні 4 класу, громадянської компетентності на уроках української мови та літератури- учні старших класів; математичної компетентності під час проведення позакласних заходів, екологічного спрямування в ході вивчення природничих дисциплін та фізичного розвитку учнів.

Завершився семінар цікавим виховним заходом «Веселка твого щастя», до якого долучилися всі учні школи.

Одним із питань семінару було обговорення питання співпраці навчального закладу із закладами дошкільної освіти, відкриття на базі малокомплектних шкіл -ЗДО для вирішення актуального питання сьогодення – охоплення дошкільною освітою всіх дітей.