Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Семінар для працівників психологічної служби району

10 квітня 2019 року на базі управління освіти, молоді та спорту Тиврівської РДА відбувся семінар для працівників психологічної служби району.

Тема засідання – «Взаємодія працівників психологічної служби з фахівцями ІРЦ в напрямку психологічного супроводу учнів з ООП в ЗЗСО та ЗДО».

Світлана Анатоліївна надала інформацію про алгоритм напряму роботи працівників психологічної служби в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти по супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Особлива увага була звернена на Закон України «Про освіту
Стаття 19. Освіта осіб з особливими освітніми потребами»
.

                                        

Лідія Леонідівна   ознайомила учасників семінару з організаційно – методичними засадами діяльності інклюзивно - ресурсного центру та про супровід працівниками психологічної служби учнів з особливими освітніми потребами.

 

Марія Олексіївна презентувала учасникам семінару методичний посібник для використання в роботі: «Інклюзія в Україні: крок за кроком».

 

Також працівниками психологічної служби було продемонстровано проведення корекційних занять з учнями, які навчаються на інклюзивній формі навчання.

 

В кінці семінару було підведено підсумки.