Семінар інформатиків

7 грудня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів відбувся районний семінар практикум для учителів інформатики та інформаційних технологій на тему «Формування інформаційно-цифрової компетентності учнів на уроках інформатики».

Під час семінару були розглянуті питання:

1. Формування інформаційної компетентності на уроках інформатики. (Сакалюк В.В. – учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище)
  2. Програмування як основна складова інформаційних компетентностей школяра. (Клочак В.В. - учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів)

Практичний модуль

Економічні задачі в електронних таблицях у 10 класі. (Калашнікова Н.М. - учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски)

Реалізація алгоритмів в середовищі Скретч (5-6 клас). (Ліщишин В.В. - учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Гнівань)

Особливості побудови і опрацювання векторних зображень (6 клас) – (Блага Л.Б. - учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Красне)