Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Семінар- практикум вчителів фізики та астрономії 2019 на базі ВДПУ ім. М. Коцюбинського

24 жовтня на базі кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся семінар-практикум «Інновації у навчанні фізики та астрономії» для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти Тиврівського району. 

Вступне слово виголосила проректор з наукової роботи професор, д.пед.н. Коломієць А.М. 

Інформацію про входження учителів України у світовий освітянський простір надав фіналіст конкурсу на здобуття премії Global Teacher Prize Ukraine 2019 вчитель фізики Вінницького коледжу національного університету харчових технологій к.пед.н Петрович С.Д. 

В роботі семінару взяли участь викладачі кафедри: професор Заболотний В.Ф., професор Мисліцька Н.А., доцент Моклюк М.О., доцент Копняк Н.Б; викладач фізики та інформатики к.пед.н. Слободянюк І.Ю. (Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського), викладач фізики та інформаційних технологій к.пед.н. Кузьминський О.В. (Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»). 

Під час майстер-класів розглядались методичні підходи до навчання фізики та астрономії засобами хмаро орієнтованих технологій, інтерактивних мультимедійних комплексів, цифрових лабораторій. 

В дискусії обговорились актуальні проблеми навчання фізики в ЗСО, організації позаурочної інтерактивної діяльності учнів та систему прийомів і способів підготовки до ДПА.