Семінар учителів фізики

20.11.2018р. відбувся районний семінар учителів фізики на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ворошилівка на тему «Формування предметних компетентностей як зв'язок між набутими теоритичними фізичними та практичними навичками.

Семінар розпочав директор ЗЗСО С.Г. Долинний, який проаналізував роботу закладу в ракурсі освітньої та виховної діяльності. Могилюк Л.І., вчитель фізики, провела урок у 10 класі на тему: «Основи кінематики. Закони руху». Учитель використовувала теоретичну розминку, учні мандрували уявними містами, виконували експериментальну задачу, вирішували кросворд, виконували різнорівневі завдання. Переможці отримали сертифікати, який дає можливість на наступному уроці отримати на 1 бал вищу оцінку.

Учасники семінару були задіяні до фізичного квесту «Ключ до знань», де було продемонстровано  ряд завдань на 5 станціях. У результаті учителі кожної групи розшифрували речення «Запрошуємо до нашого фізичного кафе». Учні старших класів у стилізованій кав'ярні презентували історії про видатних фізиків, чиї портрети були чи є на грошових купюрах.

Методист РМК Грицишина Н.С. проаналізувала ЗНО-2018 з фізики. До обговорення завдань з ЗНО долучились вчителі фізики Яцюк О.І. (ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски), та Табачук О.С. (Тиврівський ліцей-інтернат).

Семінар завершився відкритим обговоренням нагальних питань з викладання фізики у школі.