Семінар учителів географії на базі ЗОШ І-ІІ ст.с.Пилява

4 березня у Пилявській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар з географії на тему «Підвищення ефективності сучасного уроку як основної форми організації освітнього процесу через інноваційну діяльність учителя географії».

Під час семінару в. о. завідувача  РМК управління освіти, молоді та спорту Тиврівської РДА Грицишина Н.С. та керівник районного методичного об’єднання вчителів географії Заремба І.В.  разом з присутніми обговорили актуальні питання щодо підсумків проведення ІІ – ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з географії, підвели підсумки проведення ІІ та ІІІ етапів конкурсу « Учитель року 2019» в номінації «Географія». Досвідом роботи по підготовці та участі у конкурсі поділилась переможець І та ІІ етапів Подзігун Л.В. Перед присутніми виступила з інформацією по проведенню ЗНО у загальноосвітніх школах І - ІІІ ст. тренер по ЗНО Мілєвська А.Ф., вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів.

Вчитель географії Олійник В.П. розповів про використання інноваційних технологій на уроках географії, продемонстрував фрагменти уроків з використанням ігрових технологій, проектних технологій, технології критичного мислення. Учні 9 та 2 класу презентували роботу над громадським проектом  по збереженню навколишнього середовища «Розділи сміття, щоб покращити життя», проведену під керівництвом Олійника В.П. Присутні познайомились з роботою НУШ, відвідали урок у 1 класі на тему «Ой весна, весна, днем красна», який провела учитель початкової школи Андрощук Н.С. Учасники семінару побували на виховному заході «Ми нащадки прадавнього роду, бережемо ми рідну природу».  Також  учнями 2 класу та сільським бібліотекарем Шеванюк О.В. була презентована акція «Збережи первоцвіти»,  діти подарували учителям георафії виготовлені власноруч первоцвіти.