Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Семінар учителів інформатики

09.04.2019 року на базі управління освіти молоді та спорту Тиврівської РДА працівниками КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» було проведено майстер-клас на тему «Основи робототехніки в контексті STEM». Присутні вчителі змогли познайомитись із основними принципами впровадження до освітнього процесу загальноосвітніх шкіл STEM-технології навчання, спробували збирати простих роботів та програмувати їх.

Учасники тренінгу спробували створювати лінійні, розгалужені та циклічні програми, доповнювали роботів датчиками світа/кольору, доторку, інфрачервоними датчиками та використовували їх для створення прототипів розумного візка, а також робота-вантажника.

Під час заходу педагоги відтворили фрагменти уроків із математики, історії та географії. Учителі створили та запрограмували механічний аналог квітки венерина мухоловка.

Найбільше педагогів зацікавили можливості, які надають STEM-технології навчання для збільшення мотивації учнів до вивчення навчальних предметів, інтеграція предметів, формування міжпредметних зв’язків.

Висловлюємо щиру подяку за проведення майстер-класу викладачеві кафедри управління та адміністрування, КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», завідуючому відділом дистанційного навчання, лабораторії STEM – освіти, кандидату педагогічних наук Пойді Сергію Андрійовичу.