Семінар учителів основ здоровя

02 квітня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Гришівці відбувся районний семінар учителів основ здоров’я на тему «Формування в учнів свідомої мотивації до здорового способу життя, збереження власного здоров’я та активної соціальної позиції».

Директор школи та педагогічний колектив зустріли учасників семінару заочною екскурсією в історію навчального закладу, яка налічує 90 років, а учні початкових класів представили літературно-музичну композицію «Раді вас у нас вітати». Знайомство зі шкільним музеєм «Історія нашого села» провів учитель історії Корнійчук П.М. разом із учнями-екскурсоводами, підготовленими вчителькою української мови та літератури Лемещак А.Г.

У рамках практичного модулю учителем основ здоров’я Кабанець Л.О. проведено фрагмент тренінгового заняття «Здорове харчування – це здоровий спосіб життя» з елементами інтеграції з англійською мовою.

Учителі початкових класів підготували зі своїми вихованцями тематичну мистецьку вітальню «Дитячі казки, а мораль доросла».

Доречною на семінарі була презентація агітбригади «Ми за здоровий спосіб життя», до підготовки якої багато зусиль доклала вчитель фізичної культури Бевз А.М., яка є керівником хореографічного гуртка.

Учасниця обласного етапу конкурсу «Учитель року» у номінації «Основи здоров’я», учитель загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Велика Вулига, Якименко Л.В. поділилася враженнями про участь у конкурсі та проінформувала про умови їх проведення.

Учасники семінару активно долучилися до обговорення теоретичних питань, що стосуються викладання предмету, та підведення підсумків семінару.