Семінар учителів української мови та літератури

19 березня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Тиврів відбувся районний семінар-практикум учителів української мови та літератури на тему «Вивчення творчості письменників рідного краю на уроках української мови та літератури».

Учасників семінару гостинно зустріли учні школи літературно-музичною композицією. Заступник директора з навчально-виховної роботи Власюк І.М. презентувала роботу шкільного методичного об’єднання учителів-словесників. Пшеничнюк М.П. ознайомила з кабінетом української мови та виставкою творів письменників-земляків.  Учні 6-7 класів запропонували учасника семінару антрепризу  «На вівтар Шевченкового слова я серце своє покладу». Учителі української мови та літератури Пшеничнюк М.П., Киришова Р.О., Вітюк Л.М., Бучинська Г.Е. поділилися матеріалами із власного досвіду з питань вивчення творчості письменників рідного краю на уроках словесності та презентували методичні посібники «Розмай творчого світу Володимира Свідзинського (розробки уроків літератури рідного краю)» і «Перли Тиврівщини (тексти для аудіювання на основі краєзнавчого матеріалу)».  Учасники семінару активно долучилися до тренінгу у формі дебатів, який запропонувала Вітюк Л.М.

Методист районного методичного кабінету Войтенко Г.Д. проінформувала присутніх про підсумки ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови та конкурсів імені П. Яцика та Т. Шевченка, а також ознайомила з особливостями проведення ДПА і ЗНО з української мови у 2018-2019 навчальному році.

На завершення семінару усі учасники були запрошені на відвідини до Вінницької обласної універсальної бібліотеки імені К.А. Тімірязєва.

Висловлюємо вдячність адміністрації та кафедрі учителів української мови та літератури освітнього закладу.