Семінар вчителів біології та хімії 2019

13 листопада 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Строїнці відбувся районний семінар вчителів біології та хімії з теми: «Використання методу проектів, як один із шляхів створення умов для творчої самореалізації учнів при вивченні біології та хімії.

Директор школи Порохня Василль Петрович ознайомив учасників семінару із роботою педагогічного колективу.

Вчитель біології та хімії школи Жук Віктор Артурович (спеціаліст вищої категорії, звання «старший учитель») презентував із досвіду роботи використання методу проектів на уроках біології та хімії, ознайомив присутніх вчителів із виконанням практичних робіт на уроках хімії (із досвіду роботи), а також із систематичною номенклатурою органічних сполук IUPAC при вивченні органічної хімії.

Вчитель біології ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище Чорна Ірина Петрівна презентувала підручник з біології 9-10 класів автор Задорожний К.М.. Ірина Петрівна була напередодні учасником круглого столу (за участю автора підручника Задорожного К.М.) «Сучасний підручник з біології, як засіб підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання».

Практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. с. Строїнці Жук Лариса В'ячеславівна разом із учасниками семінару працювали над створенням сприятливої психологічної атмосфери сучасного уроку з метою формування компетентностей у галузі природничих наук.

Методист РМК Кроча О.М. ознайомила вчителів із Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019р. №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» та порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково педагогічних працівників.

На семінарі також обговорювалося питання проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, біології та хімії у цьому навчальному році.

Учасники семінару вчителі Завальницька С.О., Чепелюк З.П., Красівська О.В., Вареник М.О., Пацаловська О.І., Ніколюк А.О., Діденко І.О., Ніколаєнко Т.О., Олійник В.П., Красний Ю.Д., Чорна І.П., Баклаженко І.М., взяли активну участь у засіданні круглого столу «Я маю свою думку».