Управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області

Семінар вчителів географії на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище

28 лютого у  ЗОШ І-ІІІ ступенів c. Селище відбувся семінар–практикум вчителів географії на тему «Формування ключових компетентностей та активація пізнавальної діяльності на уроках географії».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бегус О.Я. представила учасникам семінару освітню установу, ознайомивши з найкращими досягненнями та планами на майбутнє.

Перед учасниками семінару учні 11 класу презентували проекти-дослідження «Селище – перлина Поділля!», який супроводжувався відеофільмом про усі місця, місцинки, споруди села. Вчитель географії Савіцька В.І. представила відеоколаж уривків уроків з використанням сучасних методів  та прийомів роботи під час аналізу роботи з теми самоосвіти «Розвиток креативного мислення на уроках географії як елемент розвитку творчих компетентностей». Учасники семінару також  стали активними діячами у географічному брейн-рингу: мандрували, виконували інтелектуальні завдання з цікавої географії.

Досвідом роботи поділилась на семінарі учитель географії Краснянської СЗШ І-ІІІ ст. Грицанюк О.О. Методист РМК управління освіти, молоді та спорту Тиврівської РДА Грицишина Н.С. разом з присутніми обговорили актуальні питання щодо  моніторингу стану викладання предмета, про підсумки предметних олімпіад у 2019-2020 навчальному році.